CHITALNIK®

Books that connect us

💎 ✉️Поща
1010 читатели 39 активни през последните 24ч.

Мъжете и жените по Коледа

Описание

Защо той винаги пазарува в последния момент, а тя отдавна всичко вече е опаковала!
Съгласни ли сте, че:
* Цяла година живеем в очакване на Коледа и когато тя дойде, чакаме да мине по-бързо и да си заживеем както преди.
* Най-хубавото нещо на Коледа е, че идва само веднъж в годината.
* Идеята да се отсяда на гости у роднини само веднъж в годината е много правилна.
* Който си мисли, че мъжете се справят като жените, значи никога не е виждал как мъж се мъчи да опакова коледен подарък.
* От чисто търговска гледна точка, ако Коледа не съществуваше, щеше да се наложи да бъде измислена.
* Жените нямат добре развито пространствено мислене, защото в еволюцията си са преследвали главно мъже.

Ревюта

Все още няма коментари.

Дата на прочит/слушане

📅

Сигурни ли сте, че искате да изтриете?